Informacje lokalne

Reklama ogólnosieciowa

Główne kategorie w dziale Praca

  • Artykuły najczęściej czytane
Exeter siedzibą wyborów do Parlamentu Europejskiego

Exeter siedzibą wyborów do Parlamentu Europejskiego

2009-03-29 21:53

Patronat Poludniowo-zachodniego networku group pracownikow migracyjnychprzy  Equality South West .

Exeter po raz pierwszy bedzie siedziba Polskiej Obwodowej Komisji Wyborczej.  7-go czerwca 20...

Wieści z Wysp: Koniec kryzysu w Wielkiej Brytanii?

Wieści z Wysp: Koniec kryzysu w Wielkiej Brytanii?

2009-04-24 11:29

 

 

 

Dzisiaj o sytuacji na rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Pare dni temu Konfederacja Brytyjskiego Przemysłu poinformowała, iż według wstępnych prognoz gospodark...

Porządek Mszy św.

2009-06-25 17:01

Niedziela

godz. 10.00 i 19.00

Sobota

Msza św. wieczorna (wigilijna): godz. 19.00

Dni święte

godz. 08.30 i 19.00

Walczą o głosy wyborców

Walczą o głosy wyborców

2010-04-14 10:47

Plakaty, reklamówki i przemówienia – konserwatyści ostro zaczęli kampanię, ale efektów na razie nie widać.

Wulkan na Islandii. Odwołane rejsy

Wulkan na Islandii. Odwołane rejsy

2010-04-15 19:05

Władze Wielkiej Brytanii wprowadziły zakaz lotów nad północną Szkocją oraz kolejnymi obszarami Wielkiej Brytanii w związku z wybuchem wulkanu na Islandii. Kolejna nadesłana do nas informacja mó...

Wypadek na A48

Wypadek na A48

2009-11-08 22:19

22- letni mężczyzna jest w stanie krytycznym, po tym jak został potrącony przez samochód w Forest of Dean. 

Tysiące  fałszywych  funtów odkryto w Northop, koło Flintshire.

Tysiące fałszywych funtów odkryto w Northop, koło Flintshire.

2010-05-22 01:29

Dzięki wspólnej akcji Policji Północnej Walii i oddziału z West Yorkshire na terenie Flintshire oraz Yorkshire  przez ostatnie dwa dni odkryto w sumie £ 600.000 fałszywych banknotów.

Wysyłanie poza granice UK: rodzaje i rozmiary przesyłek, opłaty

Wysyłanie poza granice UK: rodzaje i rozmiary przesyłek, opłaty

2008-11-06 19:00

Przesyłki zagraniczne można wysłać albo droga lądową albo lotniczą. Odpowiednią opcję należy wybrać w zależności od tego co chcemy wysłać i jak szybko ma to zostać doręczone. Letters i postcards (listy i kartki pocz...

  • Artykuły właśnie czytane
World in one place

World in one place